NIET VOOR NIETS. De leukste rijschool van Amsterdam

Rijschool Masters is een erkende RIS-rijschool en biedt relaxte, op maat gemaakte rijopleidingen aan. Je krijgt daarbij les van een betrokken, enthousiaste instructeur met vele jaren ervaring. Omdat Rijschool Masters jouw complete opleiding (theorie en praktijk) kan verzorgen, is de slagingskans erg hoog. Nergens zal je zo snel en zo zelfstandig de weg op kunnen als bij Rijschool Masters!

Waarom kiezen voor ons

  • Hoog slagingspercentage
  • Altijd een rijopleiding op maat
  • Deskundige rij-instructeurs
  • Rijles in een nieuwe, comfortabele lesauto
  • Rijles maandag t/m zondag.
  • Je wordt thuis opgehaald en thuis afgezet.

Wij vinden het belangrijk om onze leerlingen de beste begeleiding te bieden vanaf het moment dat ze starten aan hun proefles tot aan het uiteindelijke praktijkexamen. Wij bestaan uit een enthousiast team die jou graag de fijne kneepjes van het autorijden onder de knie brengt.

METEEN AAN DE SLAG! Veilig, efficiënt en aangenaam leren rijden in elk voertuig

AUTO RIJBEWIJS

Spoedcursus mogelijk JA
Gratis proefles JA
Theoriecursus mogelijk JA
Vanaf 16.5 jaar oud JA

MOTOR RIJBEWIJS

Voertuigbeheersing JA
Verkeersdeelneming JA
Motor Theoriecursus JA

TAXI PAS

Beperkte taxipas JA
Volledige taxipas JA
Trambaanontheffing JA
Taxi theorie (1 dag) JA